Stále žiju

14. srpna 2014 v 22:09 | Vojtěch
Stále žiju. Mám se dobře. Nic se nezměnilo. Jsem stejný. Zítra jedeme k moři.
Vidím to tak, že blogovat asi budu ve vlnách. (Nééé, tím jsem nemyslel že budu blogovat u moře.. teda v moři.. nemělo to s tím mořem vůbec souviset, ale odstavec předtím je moře a tak to převzalo jiný kontext. Achjo. Je práce něco napsat.) Ve vlnách myslím jako přechodně. Protože někdy má člověk období psací a někdy spací (hahahááá), a já měl posledních pár měsíců spacích, a snad na tom není nic špatného.

Dobře, je.

Ale...

Stejně to blogování funguje trochu jako výměnný obchod - i když "výměnný obchod" mi zní nějak nelidsky, spíš jde o... o vzájemné vyjádření zájmu o druhého/soucitu s druhým/porozumění druhému. To už zní líp. Myslím tím komentování. Protože nepočítám s tím, že by na tenhle článek po tak dlouhé spací době někdo zareagoval jen tak, takže přišel čas přečíst si nějaké milé ostatní blogy a navázat kontakt.

Vždy když tohle dělám, dost se musím kontrolovat, abych ty komentáře psal vážně proto, že je napsat chci, že s někým chci sdílet své myšlenky o jeho článku. To přání, aby si na oplátku přečetl něco ode mě tam vždycky je. Ale... Rozumíte mi.

Pravidelně čtu blog Cassie. Narodila se ve stejný den jako já a jsme si v mnoha věcech podobní. Odebírám její blog a nějak se přirozeně stala částí mého života. Samozřejmě jsem líný a nepíšu jí žádné reakce, ale to je prostě proto že jsem hroznej. A tímto se jí za to omlouvám.

Hm, vždycky když se někomu omlouvám, mám pocit, že to nestačí. Možná by pomohlo jí tedy napsat nějaký ten komentář, co myslíš, Vojto? To by možná... pomohlo, pořád jen nekecat a něco udělat. Co myslíš? I když nevím, jestli jsem člověk schopný Cassie nějak obohatit nebo pomoct svým názorem, aspoň to zkusím.

Čtu si taky blog každého, kdo mi sem něco napíše, a asi platí zákon, že společné se přitahuje, protože jsou to samé skvělé blogy. O čtivo nouze není. (Právě jsem použil dvě slova, čtivo a nouze, které kdyby někdo vyslovil nahlas v konverzaci se mnou, možná bych se cítil dost trapně. Omlouvám se.)

Stále nevíme, v jakém apartmánu budeme ubytováni - rodiče plánují "rozhodnout se na místě", což sice moc principielně nechápu, ale nechám to na jejich moudrosti a zodpovědnosti - takže nevím, jestli na místě bude Wi-Fi. Ale jestli jo, možná bych mohl udělat malý... desetidenní mořský deník tady na blogu. Zní to jako dobrý nápad. Ještě uvidím.

Přeju všem takové prázdniny, jaké si je přejí oni sobě samým. Ehm.


P.S.: Na cestu do auta jsem si do mobilu stáhl alba od CHVRCHES, Gold Pandy, Bon Ivera, Lorde, dvě od Radiohead a ještě The 1975. Jsem asi zvláštní člověk, ale na cestu tam a zpět se těším snad skoro víc než na to mezi tím :D Miluju hypnotizující hledění z okýnka auta v noci i ve dne, pak ještě poplavem trajektem a k tomu ty alba... bude to úžasný. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lu.Blueberry Lu.Blueberry | Web | 15. srpna 2014 v 8:56 | Reagovat

Ahá! Tak proto ten komentář u mne na blogu! :D Né, jsem opravdu ráda, že jsi zavítal zrovna ke mně :) A tak snad se zas někdy koukneš, nemám moc návštěvníků a už vůbec ne komentářů k ničemu... Docela jsi mě dostal tou myšlenkou jakéhosi "výměnného obchodu"jako blogování :D A ono to tak asi opravdu je, vzájemné čtení blogů a reakce na články.. Užij si to u moře!

2 Cassie Cassie | Web | 16. srpna 2014 v 19:44 | Reagovat

Šokoval si ma. Myslela som, že si sa na to vykašlal. Vlastne mi nenapadlo, že ma ešte čítaš. Tak nejako milo si ma prekvapil. To, že mi to nekomentuješ nevadí. Tiež mám pár blogov, ktoré iba čítam a nemám k nim čo povedať. Pocit, že môžem niekde vypísať svoje myšlienky mi zvyčajne stačí.
Uži si more a cestu..tiež to zbožňujem a celý čas počúvam hudbu :) Som rada, že si s5.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.